Lütfen Bekleyiniz...

Hekim Adaylarına Danacı İkramı

Diş Hekimliği Fakültesi tarafından geleneksel hale getirilen Sucuk Partisi etkinliği Danacı Sucuklarının sponsorluğunda yapıldı.

Diş Hekimliği Fakültesi tarafından geleneksel hale getirilen Sucuk Partisi etkinliği Danacı Sucuklarının sponsorluğunda Erciyes Üniversitesi Erciyes sosyal tesislerinde  yapıldı.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Başhekimi Doç Dr Orçun Zorba, geçmişten gelen bir geleneği sürdürmek için Fakülte olarak sucuk partisi yapmaya geldiklerini ve gelen 100 öğrenciye sucuk ikramında bulunduklarını ifade etti.

Danacı Sucukları adına açıklama yapan Ekrem Danacı ise, Üniversitenin etkinliğe katılmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek , “Kayseri’nin en köklü firmalarından biri olan Özdanacı Sucukları olarak Erciyes Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen böyle bir etkinliğe katkı vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi,

Danacı sucukları ile ilgili bilgi de veren Ekrem Danacı, 1945 yılından beri danacı Sucukları olarak hizmet ediyoruz, birçok ilde sucuk yapılıyor ancak Kayserinin eşsiz lezzeti Kayseri sucuğu ise hiçbirine benzemez” dedi.