Lütfen Bekleyiniz...

Futbol Turnuvası 2017

Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencileri, Akademik ve İdari personeli arasında düzenlenecek olan futbol turnuvası maç programı belirlenmiştir.


Yrd. Doç. Dr. İnci DEVRİM
Dekan Yrd.
Kurallar
KURALLAR
1 - Maçlar profesyonel hakemler tarafından yönetilecektir.
2 - Takımlar 7 as 7 yedek oyuncudan oluşacaktır.
3 - Maçlar 25'er dk.'lık iki devre halinde oynanacaktır.
4 - Grup maçları için 5 dk. devre arası verilecektir.
5 - Maçın başlama saatinden 5 dk. sonra sahada bulunan sayıda oyuncularla maç başlayacaktır.
6 - Gol olunca oyun santra ile başlayacaktır.
7 - Auta çıkan topta kale vuruşu ile başlanacak.
8 - Kaleciye geri pas yasaktır.
9 - İki maç üst üste sarı kart gören oyuncu 1 maç, direkt kırmızı kart gören oyuncu 2 maç ceza alacaktır. Toplam 3 sarı kart gören oyuncu 1 maç ceza alacaktır.
10 - Maç esnasında çıkan oyuncu tekrar oyuna girebilir.
11 - Ayrımları hangi takımın giyeceği yazı/tura ile belirlenecektir.
12 - Maça çıkmayan takım 20-0 hükmen yenik sayılacaktır.
13 - Her takımın fakültemiz mezunu bir oyuncu oynatma hakkı vardır.
14 - Her takımın fakültemizde staj yapmakta olan Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri M.Y.O. öğrencilerinden bir oyuncu oynatma hakkı vardır.
15 - Fakülte harici oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.
16 - İtirazlar yazılı olarak Yrd. Doç. Dr. Zekeriya TAŞDEMİR'e yapılacaktır.
17 - Maç erteleme komitenin haberi olmadan yapılmayacaktır. Habersiz yapılan ertelemelerde iki takımda 20-0 hükmen yenik sayılacaktır.
18 - Puan eşitliği durumunda önce ikili averaj daha sonra genel averaja bakılacaktır.
19 - Çeyrek Final, Yarı Final, 3.lük ve Final maçları penaltılara kalma ihtimalinden dolayı 5 geçe başlayıp 24'er dakikalık 2 devre halinde oynanacaktır.
20 - Devre arası 2 dk. olup maç skora bakılmaksızın 55 geçe bitirilecektir.
21 - Turnuvaya katılım ücretsiz olup hakem ücretleri takımlar tarafından turnuva başlamadan önce karşılanacaktır.
22 - Maçlar pazar günleri oynanacaktır.
Not : Maç programları web sitemizden yayınlanacaktır.
Puan Durumu & Fisktür
A GRUBU B GRUBU
Sıra Takım O G B M A Y P Av.
1 Gol Gates 5 5 0 0 67 9 15 58
2 Los Galacticos 5 4 0 1 43 11 12 32
3 İdari Spor 5 3 0 2 19 14 9 5
4 Hot Nigga 5 2 0 3 15 31 6 -16
5 Protez Spor 5 1 0 4 2 51 3 -49
6 Vefasızlar Det-2 5 0 0 5 7 37 0 -30
Sıra Takım O G B M A Y P Av.
1 Bayern Dentin-3 7 7 0 0 80 10 21 70
2 Denthover 96 7 5 1 1 56 19 16 37
3 D For Dentdetta 7 5 0 2 55 16 15 39
4 Laschka Adamlar 7 4 0 3 27 46 12 -19
5 Alcoholic Bilbao 7 3 0 4 40 48 9 -8
6 Cerrahi 7 2 1 4 32 53 7 -21
7 Roxsoliddd 7 1 0 6 15 78 3 -63
MAÇ PROGRAMI
1. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
26.02.2017 17:00
18:00
Hot Nigga Los Galacticos 0-8
26.02.2017 21:00
22:00
Vefasızlar Det-2 Gol Gates 1-15
26.02.2017 18:00
19:00
İdari Spor Protez Spor 7-0
         
2. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
05.03.2017 17:00
18:00
İdari Spor Hot Nigga 6-1
05.03.2017 15:00
16:00
Vefasızlar Det-2 Protez Spor 1-2
05.03.2017 21:00
22:00
Los Galacticos Gol Gates 2-10
         
3. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
         
         
         
         
4. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
19.03.2017 19:00
20:00
Gol Gates İdari Spor 7-1
19.03.2017 22:00
23:00
Los Galacticos Vefasızlar Det-2 10-0
19.03.2017 17:00
18:00
Hot Nigga Protez Spor 3-0
         
5. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
26.03.2017 18:00
19:00
İdari Spor Los Galacticos 1-3
26.03.2017 19:00
20:00
Protez Spor Gol Gates 0-20
26.03.2017 16:00
17:00
Vefasızlar Det-2 Hot Nigga 2-6
         
6. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
02.04.2017 17:00
18:00
İdari Spor Vefasızlar Det-2 4-3
02.04.2017 18:00
19:00
Hot Nigga Gol Gates 5-15
02.04.2017 - Protez Spor Los Galacticos 0-20
         
7. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
         
         
         
         
MAÇ PROGRAMI
1. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
26.02.2017 16:00
17:00
D For Dentdetta Denthover 96 3-6
26.02.2017 19:00
20:00
Bayern Dentin-3 Cerrahi 8-3
26.02.2017 22:00
23:00
Roxsoliddd Alcoholic Bilbao 2-4
         
2. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
05.03.2017 19:00
20:00
Laschka Adamlar Cerrahi 3-2
05.03.2017 18:00
19:00
D For Dentdetta Roxsoliddd 10-2
05.03.2017 16:00
17:00
Bayern Dentin-3 Denthover 96 7-2
         
3. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
         
         
         
         
4. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
19.03.2017 16:00
17:00
Cerrahi Denthover 96 2-2
19.03.2017 21:00
22:00
Bayern Dentin-3 Alcoholic Bilbao 15-3
19.03.2017 18:00
19:00
Laschka Adamlar Roxsoliddd 8-2
19.03.2017 15:00
16:00
D For Dentdetta Alcoholic Bilbao 4-2
5. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
26.03.2017 22:00
23:00
Denthover 96 Roxsoliddd 16-4
26.03.2017 21:00
22:00
Laschka Adamlar D For Dentdetta 1-11
26.03.2017 17:00
18:00
Cerrahi Alcoholic Bilbao 0-20
         
6. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
02.04.2017 19:00
20:00
D For Dentdetta Bayern Dentin-3 2-5
02.04.2017 - Roxsoliddd Cerrahi 0-20
02.04.2017 21:00
22:00
Alcoholic Bilbao Laschka Adamlar 6-7
02.04.2017 16:00
17:00
Denthover 96 Laschka Adamlar 5-3
7. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
09.04.2017 18:00
19:00
Bayern Dentin-3 Laschka Adamlar 20-0
09.04.2017 17:00
18:00
Alcoholic Bilbao Denthover 96 0-20
09.04.2017 20:00
21:00
D For Dentdetta Cerrahi 20-0
09.04.2017 - Roxsoliddd Bayern Dentin-3 0-20
ÇEYREK FİNAL
Gol Gates - Laschka Adamlar
18.04.2017 18:00-19:00
(Gezegen Halı Saha)
14 - 2
İdari Spor - Denthover 96
16.04.2017 17:00-18:00
10 - 3
Los Galacticos - D For Dentdetta
17.04.2017 19:00-20:00
(Gezegen Halı Saha)
2 - 3
Hot Nigga - Bayern Dentin-3
16.04.2017 20:00-21:00
2 - 11
YARI FİNAL (1.MAÇ)
20.04.2017 19:00-20:00
Gol Gates - İdari Spor
3 - 0
23.04.2017 22:00-23:00
D For Dentdetta - Bayern Dentin-3
4 - 10
 
YARI FİNAL (2.MAÇ)
23.04.2017 21:00-22:00
İdari Spor - Gol Gates
4 - 4
24.04.2017 18:00-19:00
Bayern Dentin-3 - D For Dentdetta
8 - 7
 
3. LÜK MAÇI
27.04.2017 18:15-19:15
Uzatmalar Oynanacaktır
İdari Spor - D For Dentdetta
5 - 5
Penaltılar
(5-3)
FİNAL
30.04.2017 21:15-22:15
Uzatmalar Oynanacaktır
Gol Gates - Bayern Dentin-3
2 - 3
Takımlar
Bayern Dentin-3
Eyüp TAN
İlterhan KARAHAN
Recep KORKUT
Mehmet AMUK
Okan DURAN
Zekeriya TAŞDEMİR (Kaptan)
Mehmet Safa ÖZYALÇIN
Mustafa CENGİZ
Burak TUNÇ
Tufan AKGÜN
İnan KÜREM
İdari Spor
Alparslan DEMİR
Sebahattin SAYIN
H. Sinan TOĞÇUOĞLU
Sezer DEMİRBUĞA
Ömer YILDIZ
Ömer DOĞAN
Serkan ERCÖMART
Muammer PELER
Mehmet BEKTAŞ
Erdal YÜCEL
Ferit YURTTAŞ
Durmuş YALÇIN
Ahmet HİMMETOĞLU
Fazlı ÖZKAN (Kaptan)
Vefasızlar Det-2
Alper HOROZOĞLU
Nevzat KOÇ
Sadrettin ÇELEBİ
Atoullah CHAKMAK
Hüseyin ŞİMŞEK
Furkan ATEŞ (Kaptan)
Abdulkadir POLAT
Mustafa KURNAZ
Yunus DOĞAN
Berkan BIYIKOĞLU
Bara ELATTAR
Los Galacticos
Furkan EVREÜZ
Anıl TAŞKIN (Kaptan)
Veysel SABAZ
Necdet HACIMUHAMMED
Furkan SAĞDIÇ
Ömer Faruk BAĞ
Çağrı ÖZTÜRK
Sinan KARAÇAĞLAR
Adham ALCHALLAFF
Muhsin Halil KIZILCA
Hilmi
Roxsoliddd
İsmail ONAYLI
Osman VAROL (Kaptan)
Osman YOĞUN
Mehmet GÖZÜKÜÇÜK
Haydar ALBAYRAK
Samet BULUT
Ersin UZUNOĞLU
Oğuzhan ARSLAN
Necmettin APAY
Uğur GÜLTEKİN
Özge KÖY
Protez Spor
Oğuzhan BAKAR
Serhat MÜFTÜOĞLU
Murat BALCI
Hamza BAYGÜL (Kaptan)
Mustafa TURGUT
Eray ALPARSLAN
Metin DİNÇSOY
Rasim SERÇEL
Ferdi BOZDOĞAN
Alcoholic Bilbao
Ahmet ŞAHİN
Samet İLBASMIŞ
Yasin DEVECİ
Sefa YILDIZ
Ziya SÖNMEZ
Mustafa Furkan GÜLMEZ
Abdülmetin CANPOLAT
Adem Can YILMAZ
Ferda KOCA (Kaptan)
Faruk Enes KAYA
Can TAŞKIRAN
Ali Rıza İNAN
Denthover 96
Göktürk ALTINTAŞ
Nezir AYSU
Emrecan SARAÇ
Burak ÖRTÜCÜ
Ahmet BÜYÜKCERAN
Atalay Ömer KAZANCI
Emre Can ADIYAMAN (Kaptan)
Koray PEKER
Tayyar ÇAKIRLI
Burak ŞEN
Abdullah YETİM
Hot Nigga
Oğuzhan SARI (Kaptan)
Kaan SARICA
Hüseyin ARSLAN
Arif KANAT
Barış Erkut TÜRK
Süleyman KABAL
Samet GÜLER
Muhammed ÇALIŞ
Caner BÜYÜKKAYA
Kubilay Barış ÇİÇEK
İbrahim KARA
Ahmet Soner KIDIK
Mustafa AYDINBELGE
Gol Gates
Mert ESENDİR (Kaptan)
Kemal GÖKTAŞ
Mustafa VURAL
Osman YİĞİT
Furkan Metehan ŞEKER
Bekdur BORANBEKOV
Kadir ÇALIŞKAN
Oktay
M. Fatih YANIK
Hamdi DAĞ
Y. Emre İMREN
Seçkin Emre SAYDAM
Cerrahi
Coşkun YILDIRIM (Kaptan)
Ahmet Emin DEMİRBAŞ
Erdem KILIÇ
Kerem KILIÇ
Firas MOHSEN
Hakan OCAK
Halis Ali ÇOLPAK
İbrahim ŞENGÜL
Mustafa KARAKAYA
Ömer ÜLKER
Zeki ÖZALP
Ender PAYDAŞ
Hasan EKEER
Özcan BOZTAŞ
D For Dentdetta
Mert GÖKSU (Kaptan)
Sami Erkan ÜNAL
Ali KAMIK
Burak AKA
Gürkan UZUNOĞLU
Tunahan KUZUCU
Tuna DEMİR
Sedat IŞIK
Said DURMUŞ
Osman ARIKAN
Laschka Adamlar
Ahmet DEMİREZEN (Kaptan)
Atalay ÖZKAN
Okan YAZGAN
Barışcan Furkan AKARGÖL
Osman Berkay YARIMKALE
Çağrıhan GÜLER
Musa KASAR
Serhat AKGÜLLER
İnanç KUMCU
Serhat POLAT
Kartlar
Ad Soyad 1. Hafta 2. Hafta 3. Hafta 4. Hafta 5. Hafta 6. Hafta 7. Hafta
Alper HOROZOĞLU (Vefasızlar Det-2) Sarı Kart            
Mert ESENDİR (Gol Gates) Sarı Kart            
Ahmet ŞAHİN (Alcoholic Bilbao) Sarı Kart            
Mehmet BEKTAŞ (İdari Spor) Sarı Kart            
Kaan SARICA (Hot Nigga) Sarı Kart Sarı Kart Cezalı        
Burak ŞEN (Denthover 96) Sarı Kart            
Hasan EKEER (Cerrahi)   Kırmızı Kart Cezalı Sarı Kart Cezalı    
Veysel SABAZ (Los Galacticos)   Kırmızı Kart Cezalı        
Alparslan DEMİR (İdari Spor)   Sarı Kart          
Ömer YILDIZ (İdari Spor)   Sarı Kart     Sarı Kart    
Oktay (Gol Gates)   Sarı Kart          
Okan YAZGAN (Laschka Adamlar)   Sarı Kart          
Sedat IŞIK (D For Dentdetta)       Sarı Kart      
Mert GÖKSU (D For Dentdetta)       Sarı Kart      
Tuna DEMİR (Alcoholic Bilbao)       Sarı Kart Sarı Kart Cezalı  
Koray PEKER (Denthover 96)       Sarı Kart      
Hamza BAYGÜL (Protez Spor)       Sarı Kart      
Oğuzhan BAKAR (Protez Spor)       Sarı Kart      
Serhat MÜFTÜOĞLU (Protez Spor)       Sarı Kart      
Barış Erkut TÜRK (Hot Nigga)       Sarı Kart      
Burak KARYAĞDI (Roxsoliddd)       Sarı Kart      
Durmuş YALÇIN (İdari Spor)         Sarı Kart    
Fazlı ÖZKAN (İdari Spor)         Sarı Kart    
Atalay Ömer KAZANCI (Denthover 96)         Sarı Kart