Lütfen Bekleyiniz...

Futbol Turnuvası 2016

 
KURALLAR
1 - Maçlar profesyonel hakemler tarafından yönetilecektir.
2 - Maçlar 25'er dk.'lık iki devre halinde oynanacaktır.
3 - Grup maçları için 5 dk. devre arası verilecektir.
4 - Maçın başlama saatinden 5 dk. sonra sahada bulunan sayıda oyuncularla maç başlayacaktır.
5 - Gol olunca oyun santra ile başlayacaktır.
6 - Auta çıkan topta kale vuruşu ile başlanacak.
7 - Kaleciye geri pas yasaktır.
8 - İki maç üst üste sarı kart gören oyuncu 1 maç, direkt kırmızı kart gören oyuncu 2 maç ceza alacaktır.
9 - Maç esnasında çıkan oyuncu tekrar oyuna girebilir.
10 - Ayrımları hangi takımın giyeceği yazı/tura ile belirlenecektir.
11 - Maça çıkmayan takım 20-0 hükmen yenik sayılacaktır.
12 - Her takımın fakültemiz mezunu bir oyuncu oynatma hakkı vardır. Fakülte harici oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.
13 - İtirazlar yazılı olarak Yrd. Doç. Dr. Zekeriya TAŞDEMİR'e yapılacaktır.
14 - Maç erteleme komitenin haberi olmadan yapılmayacaktır. Habersiz yapılan ertelemelerde iki takımda 20-0 hükmen yenik sayılacaktır.
15 - Puan eşitliği durumunda önce ikili averaj daha sonra genel averaja bakılacaktır.
16 - Çeyrek Final, Yarı Final, 3.lük ve Final maçları penaltılara kalma ihtimalinden dolayı 5 geçe başlayıp 24'er dakikalık 2 devre halinde oynanacaktır. Devre arası 2 dk. olup maç skora bakılmaksızın 55 geçe bitirilecektir.
Not : Maç programları web sitemizden yayınlanacaktır.
A GRUBU   B GRUBU
Sıra Takım O G B M A Y P Av.
1 Sevdanın Son Vuruşu
(5.Sınıf)
5 5 0 0 45 9 15 36
2 Hocalar Erciyes
(Öğr. Üye.)
5 4 0 1 27 12 12 15
3 DHF İdman Yurdu
(2.Sınıf)
5 3 0 2 28 10 9 18
4 İdari Spor 5 2 0 3 32 32 6 0
5 İnter Molar
(Ortodonti)
5 1 0 4 12 44 3 -32
6 Total Protez
(Protetik Diş Tedavisi)
5 0 0 5 8 45 0 -37
 
Sıra Takım O G B M A Y P Av.
1 4ever
(4.Sınıf)
5 4 1 0 48 4 13 44
2 Bayern Dentin
(3.Sınıf)
5 4 0 1 53 6 12 47
3 Dry Sockets
(4-5.Sınıf)
5 3 1 1 22 14 10 8
4 Psv Dentoven 5 2 0 3 11 25 6 -14
5 Dentist United
(1.Sınıf)
5 1 0 4 12 50 3 -38
6 Nekrotik Bilbao
(3.Sınıf)
5 0 0 5 7 54 0 -47
MAÇ PROGRAMI
1. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
09.03.2016
Çarşamba
19:00
20:00
DHF İdman Yurdu İdari Spor 10 - 2
09.03.2016
Çarşamba
21:00
22:00
Hocalar Erciyes Total Protez 8 - 1
16.03.2016
Çarşamba
19:00
20:00
İnter Molar Sevdanın Son Vuruşu 4-7
 
2. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
16.03.2016
Çarşamba
20:00
21:00
DHF İdman Yurdu Total Protez 6-1
19.03.2016
Cumartesi
19:00
20:00
İdari Spor Sevdanın Son Vuruşu 2-10
21.03.2016
Pazartesi
19:00
20:00
Hocalar Erciyes İnter Molar 5-2
 
3. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
23.03.2016
Çarşamba
18:00
19:00
Sevdanın Son Vuruşu DHF İdman Yurdu 4-2
23.03.2016
Çarşamba
19:00
20:00
Total Protez İnter Molar 4-6
26.03.2016
Cumartesi
19:00
20:00
Hocalar Erciyes İdari Spor 10-3
 
4. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
28.03.2016
Pazartesi
19:00
20:00
DHF İdman Yurdu İnter Molar 8-0
30.03.2016
Çarşamba
18:00
19:00
İdari Spor Total Protez 5-2
30.03.2016
Çarşamba
19:00
20:00
Hocalar Erciyes Sevdanın Son Vuruşu 1-4
 
5. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
04.04.2016
Pazartesi
19:00
20:00
Sevdanın Son Vuruşu Total Protez 20-0
06.04.2016
Çarşamba
18:00
19:00
Hocalar Erciyes DHF İdman Yurdu 3-2
06.04.2016
Çarşamba
19:00
20:00
İnter Molar İdari Spor 0-20
 
 
MAÇ PROGRAMI
1. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
09.03.2016
Çarşamba
18:00
19:00
Bayern Dentin Dry Sockets 6 - 0
10.03.2016
Perşembe
21:00
22:00
4ever Nekrotik Bilbao 16 - 1
14.03.2016
Cumartesi
19:00
20:00
Psv Dentoven Dentist United 3-1
 
2. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
16.03.2016
Çarşamba
18:00
19:00
Bayern Dentin 4ever 0-2
19.03.2016
Cumartesi
20:00
21:00
Dry Sockets Dentist United 7-4
23.03.2016
Çarşamba
20:00
21:00
Nekrotik Bilbao Psv Dentoven 2-5
 
3. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
26.03.2016
Cumartesi
17:00
18:00
Dry Sockets Nekrotik Bilbao 9-1
26.03.2016
Cumartesi
18:00
19:00
Psv Dentoven 4ever 1-8
26.03.2016
Cumartesi
20:00
21:00
Dentist United Bayern Dentin 3-17
 
4. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
30.03.2016
Çarşamba
20:00
21:00
4ever Dry Sockets 2-2
02.04.2016
Cumartesi
19:00
20:00
Bayern Dentin Psv Dentoven 10-1
02.04.2016
Cumartesi
20:00
21:00
Nekrotik Bilbao Dentist United 3-4
 
5. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
06.04.2016
Çarşamba
20:00
21:00
4ever Dentist United 20-0
09.04.2016
Cumartesi
20:00
21:00
Bayern Dentin Nekrotik Bilbao 20-0
09.04.2016
Cumartesi
19:00
20:00
Psv Dentoven Dry Sockets 1-4
 
ÇEYREK FİNAL
A1 - B4
13.04.2016 Çarşamba 19:00-20:00
Sevdanın Son Vuruşu
(5.Sınıf)
- Psv Dentoven
10 - 0
 
A3 - B2
13.04.2016 Çarşamba 20:00-21:00
DHF İdman Yurdu
(2.Sınıf)
- Bayern Dentin
(3.Sınıf)
0 - 6
 
A2 - B3
16.04.2016 Cumartesi 20:00-21:00
Hocalar Erciyes
(Öğr. Üye.)
- Dry Sockets
(4-5.Sınıf)
2 - 1
 
A4 - B1
13.04.2016 Çarşamba 18:00-19:00
İdari Spor - 4ever
(4.Sınıf)
4 - 3
YARI FİNAL
   
20.04.2016 Çarşamba 18:00-19:00
Sevdanın Son Vuruşu
(5.Sınıf)
- Bayern Dentin
(3.Sınıf)
2 - 1
 
 
20.04.2016 Çarşamba 19:00-20:00
İdari Spor - Hocalar Erciyes
(Öğr. Üye.)
2 - 2
Penaltılar (5-4)
   
3. LÜK MAÇI
   
27.04.2016 Çarşamba 19:00-20:00
Bayern Dentin
(3.Sınıf)
- Hocalar Erciyes
(Öğr. Üye.)
9 - 6
   
FİNAL
   
27.04.2016 Çarşamba 20:00-21:00
Sevdanın Son Vuruşu
(5.Sınıf)
- İdari Spor
6 - 0