Lütfen Bekleyiniz...

Futbol Turnuvası 2015

Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencileri, Akademik ve İdari personeli arasında düzenlenecek olan futbol turnuvası maç programı belirlenmiştir.


Yrd. Doç. Dr. İnci DEVRİM
Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Alt Kurulu Başkanı

 
KURALLAR
1 - Maçlar profesyonel hakemler tarafından yönetilecektir.
2 - Maçlar 25'er dk.'lık iki devre halinde oynanacaktır.
3 - Grup maçları için 5 dk. devre arası verilecektir.
4 - Maçın başlama saatinden 5 dk. sonra sahada bulunan sayıda oyuncularla maç başlayacaktır.
5 - Gol olunca oyun santra ile başlayacaktır.
6 - Auta çıkan topta kale vuruşu ile başlanacak.
7 - Kaleciye geri pas yasaktır.
8 - İki maç üst üste sarı kart gören oyuncu 1 maç, direkt kırmızı kart gören oyuncu 2 maç ceza alacaktır.
9 - Maç esnasında çıkan oyuncu tekrar oyuna girebilir.
10 - Ayrımları hangi takımın giyeceği yazı/tura ile belirlenecektir.
A GRUBU   B GRUBU
Sıra Takım O G B M A Y P Av.
1 Noname (Öğr.Üye.) 5 4 0 1 27 16 12 11
2 Dent United (4. Sınıf) 5 3 1 1 25 13 10 12
3 Surgeon Team (Öğr.Üye.) 5 3 0 2 20 13 9 7
4 DHF İdman Yurdu (1. Sınıf) 5 3 0 2 16 17 9 -1
5 Protez Spor 5 0 2 3 7 23 2 -16
6 Dental National (2. Sınıf) 5 0 1 4 10 23 1 -13
 
Sıra Takım O G B M A Y P Av.
1 Ağustos (4. Sınıf) 5 5 0 0 39 10 15 29
2 FC Self Etching (5. Sınıf) 5 4 0 1 36 16 12 20
3 Bayern Dentin (2. Sınıf) 5 3 0 2 23 13 9 10
4 Dişsizler (1. Sınıf) 5 2 0 3 19 22 6 -3
5 İdari Spor 5 1 0 4 13 29 3 -16
6 Kral 63 (1. Sınıf) 5 0 0 5 7 47 0 -40
MAÇ PROGRAMI
1. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
14.04.2015
Salı
18:00
19:00
Noname DHF İdman Yurdu 5-3
15.04.2015
Çarşamba
18:00
19:00
Dent United Surgeon Team 3-1
18.04.2015
Cumartesi
15:00
16:00
Dental National Protez Spor 3-3
 
2. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
21.04.2015
Salı
18:00
19:00
Noname Protez Spor 8-1
22.04.2015
Çarşamba
18:00
19:00
Surgeon Team Dental National 5-0
25.04.2015
Cumartesi
21:00
22:00
Dent United DHF İdman Yurdu 10-3
 
3. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
28.04.2015
Salı
18:00
19:00
Noname Dental National 5-3
29.04.2015
Çarşamba
18:00
19:00
Surgeon Team DHF İdman Yurdu 2-3
02.05.2015
Cumartesi
15:00
16:00
Dent United Protez Spor 0-0
 
4. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
05.05.2015
Salı
18:00
19:00
Noname Dent United 5-4
06.05.2015
Çarşamba
18:00
19:00
Surgeon Team Protez Spor 7-3
09.05.2015
Cumartesi
21:00
22:00
Dental National DHF İdman Yurdu 0-2
 
5. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
12.05.2015
Salı
18:00
19:00
Noname Surgeon Team 4-5
13.05.2015
Çarşamba
18:00
19:00
DHF İdman Yurdu Protez Spor 5-0
16.05.2015
Cumartesi
15:00
16:00
Dent United Dental National 8-4
 
 
MAÇ PROGRAMI
1. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
18.04.2015
Cumartesi
16:00
17:00
Kral 63 Dişsizler 1-7
18.04.2015
Cumartesi
17:00
18:00
İdari Spor Ağustos 0-7
18.04.2015
Cumartesi
21:00
22:00
FC Self Etching Bayern Dentin 3-2
 
2. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
25.04.2015
Cumartesi
15:00
16:00
Ağustos FC Self Etching 4-3
25.04.2015
Cumartesi
16:00
17:00
Kral 63 Bayern Dentin 0-6
25.04.2015
Cumartesi
17:00
18:00
Dişsizler İdari Spor 6-3
 
3. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
02.05.2015
Cumartesi
16:00
17:00
Bayern Dentin Dişsizler 4-1
02.05.2015
Cumartesi
17:00
18:00
İdari Spor FC Self Etching 2-9
02.05.2015
Cumartesi
21:00
22:00
Kral 63 Ağustos 3-17
 
4. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
09.05.2015
Cumartesi
15:00
16:00
Ağustos Dişsizler 5-0
09.05.2015
Cumartesi
16:00
17:00
Kral 63 FC Self Etching 3-12
09.05.2015
Cumartesi
17:00
18:00
İdari Spor Bayern Dentin 3-7
 
5. HAFTA
TARİH SAAT TAKIM-1 TAKIM-2 SKOR
16.05.2015
Cumartesi
16:00
17:00
Kral 63 İdari Spor 0-5
16.05.2015
Cumartesi
17:00
18:00
Ağustos Bayern Dentin 6-4
16.05.2015
Cumartesi
21:00
22:00
FC Self Etching Dişsizler 9-5
 
ÇEYREK FİNAL
A1 - B4
27.05.2015 - 18:00 / 19:00
Noname
(Öğr.Üye.)
- Dişsizler
(1. Sınıf)
1 - 0
 
A3 - B2
25.05.2015 - 18:00 / 19:00
Surgeon Team
(Öğr.Üye.)
- FC Self Etching
(5. Sınıf)
2 - 3
 
A2 - B3
26.05.2015 - 18:00 / 19:00
Dent United
(4. Sınıf)
- Bayern Dentin
(2. Sınıf)
4 - 5
 
A4 - B1
29.05.2015 - 18:00 / 19:00
DHF İdm. Yurdu
(1. Sınıf)
- Ağustos
(4. Sınıf)
0 - 11
YARI FİNAL
   
01.06.2015 - 18:00 / 19:00
FC Self Etching
(5. Sınıf)
- Noname
(Öğr.Üye.)
3 - 3
Penaltılar (5-4)
 
02.06.2015 - 18:00 / 19:00
Bayern Dentin
(2. Sınıf)
- Ağustos
(4. Sınıf)
  -  
 
   
3. LÜK MAÇI
   
05.06.2015 - 18:00 / 19:00
Noname
(Öğr.Üye.)
-  
  -  
   
FİNAL
   
05.06.2015 - 19:00 / 20:00
FC Self Etching
(5. Sınıf)
-  
  -