Lütfen Bekleyiniz...

İLK FİDANLAR DİKİLDİ

Erciyes Üniversitesi Hülya-Mehmet Tatar Diş Hekimliği Fakültesi, kampüs alanı içerisindeki Erciyes Üniversitesi Gölet Alanı’nda Hatıra Ormanı oluşturdu.

Hatıra Ormanı’na fidan dikimi için düzenlenen etkinliğe, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Yetim, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Alkan, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tancan Uysal, Diş Hekimliği Fakültesi akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı. Etkinlikte ilk fidan, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Yetim tarafından dikildi.

Üniversitenin Park ve Bahçeler Müdürlüğünden sorumlu Mühendis Zafer Atalla, Prof. Dr. Alper Alkan’a ağaçlandırma konusundaki gayreti, katkısı ve bilincinden dolayı teşekkür ederek, hatıra ormanının nasıl ve hangi şartlarda oluşturulduğunu anlattı. Gölet Alanına gelen akademik-idari personel ve öğrenciler, kendi elleriyle hatıra ormanı alanını ağaçlandırdılar.